Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Nejposlouchanější česká kapela na Bandzone vyráží na turné do Turecka! Zbláznili se?

Nejposlouchanější česká kapela na Bandzone vyráží na turné do Turecka! Zbláznili se?
Zdroj: facebook.com
Předchozí Další
Bandzone.cz je největší tuzemský hudební web, největší zájem na něm byl letos o skupinu Totální nasazení, která chystá zahraniční turné, čímž se v tomto případě nemyslí Slovensko, jak některé hvězdy svá turné rádi propagují. Tahle partička se totiž chystá rovnou do Turecka!

Už dnes začíná své turecké miniturné skupina Totální nasazení, která slaví pětadvacet let od svého založení!

Proč ne Německo, Polsko a podobné destinace, které si naši interpreti nejčastěji volí?

„Před víc jak patnácti lety nám přišel dopis z Turecka, v němž byla desetidolarová bankovka a žádost dívky jménem Özge o naše CD. Vloni jsme se po těch mnoha letech s Özge potkali na našem koncertě, který při svém pobytu v Česku přišla navštívit, a když nám nabídla možnost zahrát si v Turecku, neváhali jsme ani chvíli,“ vysvětluje zpěvák a baskytarista Sváťa, jak k celé akci došlo.

Že se toho kluci nebojí, dokazují také ve své trojjazyčné pozvánce na serveru YouTube.

{{video:https://www.youtube.com/watch?v=wfsSZXaxJhM&feature=youtu.be}}

Slánská punk-rocková kapela vyrazila do Turecka ve složení Sváťa (Svatopluk Šváb) – baskytara, zpěv, Karloss (Karel Máša) - kytara, zpěv a Franky (Petr Žák) – bicí.

Pánové v těchto dnech celkem slušně bodují v hitparádě T-music. Dvakrát třetí a jednou druzí, takže pokud vám doteď unikali, je čas si je poslechnout.

Rodí se nám nové hvězdy

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy