Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Nejpodlejší Prostřeno všech dob? Soutěžící Vojtěch je profesionální kuchař! To je vůči ostatním velká podpásovka

Vojtěch je profesionální kuchtík, ale zapomněl nakoupit.
Zdroj: FTV Prima
Tohle už je opravdu přehnané. Když už to vypadá, že si aspoň trochu pětice sedla, tak vyšlo na povrch dost drsné tajemství. Amatérský kuchtík Vojtěch není totiž vůbec laik, ale profesionální kuchař. Jak je možné, že může soutěžit o 50 tisíc korun?

Tohle nemá opravdu obdoby. Kuchařská soutěž je pro amatéry, kteří se chtějí utkat s dovednostmi jiných lidí a možná i vyhrát příjemný finanční obnos. Jenže co tam pohledává vyučený kuchař Vojta, který se ani netají tím, že bude dost taktizovat?

To přeci není vůči ostatním vůbec fér, nikdo z nich se vařením neživil a ani o tom neuvažuje. Ale podlý Vojtěch tím má navrch. Sice mu to nezajišťuje jasné vítězství, ale každý pochopí, že má dost výhod, že ví, jak se správně vaří.

Už svým taktizováním začíná lézt ostatním na nervy. Chce být hodný na ostatní, aby mu dali co nejvíc bodů, ale pak je pěkně pomluví. Jak mu to vše pomůže k vítězství, se dozvíme až v pátek, ale jedno je jisté. Rozhodně by do takové soutěže neměli brát lidi, co se kuchařství učili.

Spíš se měl soustředit na to, aby byli u něj soupeři spokojení, což se moc nestalo, když dokonce zapomněl nakoupit a ostatní museli hladoví čekat, až jim naservíruje jídlo. To se Vojtěchovi opravdu nepovedlo, to už mu je taktika a vyučení v oboru dost na nic.

Související články

Další články