Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

Nejpodivnější Výměna manželek: Dům nacpaný strašidelnými pannami a hnus na schodech, VIDEO

+ Další 2 fotografie
Ve středu nás čeká další premiérový díl Výměny manželek. Tentokrát půjde o hodně podivný díl. Na jedné straně si představíme početnou rodinu, která si libuje ve sbírání strašidelných panen, a na straně druhé maminku dvou dětí, která náhradní mamince připraví na schodech pěkné uvítání.

V premiérovém díle reality show Výměna manželek se divákům představí třiačtyřicetiletá Eva, která je hlavou šestičlenné rodiny, a na druhé straně osmadvacetiletá Michaela, maminka tříměsíčního miminka a skoro dvouleté Michaelky.

Jak dopadne odloučení matky od tak malého dítěte v rodině, kde otec pracuje osmnáct hodin denně? A zvládne Michaela deset dní v malém bytě, který je od podlahy až ke stropu přeplněn panenkami?

Obě dvě rodiny jsou tentokrát natolik odlišné, že to bude pro diváka po všech těch špindírách příjemná změna. Pokud vás zajímá víc, podívejte se na video.

Související články

Další články