Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Nejpodivnější přátelství na světě: 7 božích fotek psa a sovy, kamarádů na život a na smrt

Pes a sova jako dva nejlepší přátelé.
Zdroj: Facebook
+ Další 3 fotografie
Malá sova Poldi a ovčák Ingo mohou dostat medaili za nejpodivnější přátelství ve zvířecí říši. A možná je to i dost i pro lidskou společnost.

Už jsme tu měli fakt podivné věci, třeba kluka, co se kamarádí s vrabcem, nebo holčičku, která žije se lvy, ale zvířecích přátel moc není, a když, tak jsou to obligátní pes a pes nebo kočka a kůň nebo pes a kočka.

Ale pes a sova? A ještě spolu budu takhle pózovat?

Tanja Brandt, fotografka z Německa, vytvořila úžasný fotoset s ovčákem Ingem a sovou Poldi, kteří na nich vypadají jako přátelé na život a na smrt, jako by spolu byli od narození.

Ne všechno je ale taková realita, jak se zdá, fotky jsou trochu upravené a bylo zapotřebí celkem trpělivosti, aby mohly vzniknout, ale pes a sova spolu žijí na jedné farmě a jsou na sebe zvyklí, proto asi nepřišel ihned lovecký instinkt a sova neskončila rozcupovaná na tisíc kousků.

I když my nevíme, žere vlastně ovčák sovy?

Když se ale takhle k sobě tulí, je jasné, že tady to bude i trochu o něčem jiném než jen o zvyku bytí na jednom pozemku. Snad nás to nezklame a nezjistíme, že to je celé jen vyumělkovaný podvod.

Související články

Další články