Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

NEJPODIVNĚJŠÍ MANŽELÉ ČESKÉHO ŠOUBYZNYSU: Olga Menzelová se pochlubila DOKONALOU RODINKOU, ale i PERFEKTNÍ POSTAVOU v plavkách

Olga má i po dvou dětech nádhernou postavičku.
+ Další 3 fotografie
Někomu by se mohlo zdát soužití Olgy Menzelové (38) a oscarového režiséra Jiřího Menzela (78) podivné. Přeci jen mu na chvíli utekla za jiným a dodnes spolu nebydlí. Ale jak se producentka ráda prezentuje, tak jim to s manželem stále klape. A k tomu všemu má ještě postavičku jako ze žurnálu.

Nejpodivnější manželé českého šoubyznysu kašlou na předsudky a užívají si společných chvil, ať se to lidem líbí, nebo ne. Teď odletěli i do teplých krajin, aby unikli té vlezlé zimě, a vypadá to, že jsou všichni čtyři naprosto spokojení.

I když Olga svému muži zahnula a měla prvorozenou dceru s jiným režisérem, tak ji nakonec Jiří vzal na milost a dokonce si s ní pořídil druhou dceru. Teď jsou všichni šťastní. Olga má vytoužené děti, Menzel následovnici trůnu a k tomu všemu ženu s dokonalou postavou i po dvou porodech.

Sexy producentka se pochlubila, jak jsou šťastní, a všem škarohlídům tím vzkázala, ať si všímají sebe, že oni sice nejsou rodina z učebnic, ale o to víc si sebe a společných chvil váží.

Mohlo by vás zajímat

Další články