Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nejotřesnější matka roku: Ve špinavé uličce si přímo před svým synem vpichovala heroin

+ Další fotografie
Tohle je snad ta nejhorší matka roku. Žena se zachovala naprosto otřesně, když se rozhodla, že vezme do špinavé uličky svého chlapce, kde si přímo před ním píchala do žíly heroin, zatímco si nebohý kluk hrál s telefonem. Za tento čin jí nyní hrozí vězení.

Devětadvacetiletá Story z amerického města Cincinnati se zachovala naprosto nepochopitelně, když do zaplivané a špinavé uličky vzala svého malého chlapce a přímo před ním si vpichovala dávku heroinu do žíly.

Chlapeček je naštěstí ještě hodně malý a pravděpodobně neměl ani tušení, co jeho matka provádí, protože kolem své nezodpovědné matky jen tak pobíhal a hrál si s chytrým telefonem. Matce bylo nejspíše úplně jedno, kde a s kým zrovna je. Potřebovala si dát svou dávku, a to kdekoliv.

„Myslím, že zdejší lidé jsou slušní. Problémem jsou ovšem ti, kteří sem jezdí prodávat fet, a jejich zákazníci,“ cituje web televize Fox autora videa Johna Donaldsona. Muž pořízené záběry ukázal okamžitě policii a ta ženu zatkla.

Při jejím bližším prohledání policie našla v kabelce ženy čtyři injekční stříkačky. Narkomanka je momentálně ve vězení a je obviněná z ohrožování mravní výchovy dítěte a ze dvou drogových deliktů. Soudce měl s ženou poměrně slitování a navrhl, že ji propustí, pokud ovšem bude souhlasit s domácím vězením a podstoupí odvykací léčbu.

Související články

Další články