Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

NEJOŠKLIVĚJŠÍ stehna v ČESKÉ MISS všech dob! Tohle jsme ještě nikdy neviděli a vidět NECHCEME!

To jsou stehna, jako má valach!
Zdroj: Facebook.com - Česká Miss
+ Další 4 fotografie
Soutěž Česká Miss začíná být čím dál tím více žalostná. Nová majitelka Eva Čerešňáková dělá z celé soutěže naprostou frašku. Semifinalistky nejsou žádný výkvět krásy, mají problémy s celulitidou a velkými stehny. Jsou sice hezké, ale na takovou "prestižní soutěž" je to nejspíše málo.

Kdysi poměrně prestižní soutěž Česká Miss změnila svého majitele. V současné době ji vede bývalá účastnice České Miss 2007 Eva Čerešňáková, která skončila na druhém místě, společně s Martinem Ditmarem.

Eva slibovala, že České Miss dá úplně jinou podobu a budou se dít velké změny. Ty se bezpochyby dějí, ale opačným směrem, než měla její nová majitelka nejspíše v plánu.

Bývalá finalistka se rozhodla, že Českou Miss zachrání před úplným krachem, ale prozatím to vypadá, že maximálně přidává tomu, aby tato soutěž skončila v propadlišti dějin. Dost o tom vypovídá i fakt, že zpočátku se téhle soutěže nechtěla ujmout žádná televize.

Noví majitelé chtěli dát celé soutěži nový nádech ve stylu reality show, což zrovna není dobrý start. Pak přišli s převratným nápadem nacpat všechny missky do přeplněného a špinavého metra jenom v plavkách, kde polonahé holky pózovaly fotografům.

Kromě toho, že je celý koncept dost prapodivný, tak co se týče uchazeček, výběr je také docela žalostný. Důkazem toho je semifinalistka Andrea Čudová. Modelky a potenciální vítězky soutěže krásy by měly samozřejmě nějak vypadat.

Jistě, Andrea je určitě pohledná a inteligentní dívka, která si chtěla pouze splnit svůj sen. Ale organizátoři a profesionální tým, který se stará o výběr dívek, by se měli nad sebou zamyslet.

Andrea Čudová nemá rozhodně postavu, která by patřila do soutěže Miss. Jako obyčejná dívka z davu je velmi pohledná a problémy s dolními partiemi těla má mnoho žen v Česku. Ale stehna jako valach a rozlehlá celulitida přece nepatří do takové soutěže.

Už nyní tak nějak cítíme, že soutěž bude jedno velké fiasko.

Související články

Další články