Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Nejošklivější pornoherečka Česka má vzkaz pro redakci eXtra.cz! Risknete to a podíváte se Zdeňce do tváře?

Zdroj: archiv Z. Strnadové
+ Dalších 29 fotografií
Zdeňka Strnadová (v branži ji najdete pod jménem Paris Devine) je zajímavý úkaz. Poprosila redakci eXtra.cz, abychom o ní začali psát. A tak jsme začali psát, ale ona se vzteká. Co vzkazuje redakci dnes?

Zdeňka dnes není moc ráda, že o ní redakce eXtra.cz píše. Co se stalo? Zdeňka Strnadová nám do redakce zaslala prosebný e-mail, že by chtěla být slavná jako Lady Dee a co má udělat pro to, abychom o ní začali psát. První oslavný článek najdete ZDE

Zdeňka by ráda byla slavná jako Lady Dee, ale má problém unést kritiku. Napsali jsme, že má ohebné tělo, ale nehezký obličej. Že před kamerou se dobře kroutí, ale na kráse příroda šetřila.

Zdeňka se asi naštvala a do redakce napsala nehezký vzkaz. "Jsem kura a jsem na to pyšná. Mám spoustu fanoušků a lidí, co mě milujou. A vy to nezměníte. Vaše články mě nezastaví. Nezapomeňte si vyhnit a pak napsat článek," zuřila Zdenička.

Milá Zdenko, jsi dost mimo My víme, že naše články tě nezastaví. Ono je to přesně naopak. Naše články ti dělají reklamu a dávají ti mediální prostor. My to nepíšeme, abychom tě zastavili, ale proto, že si nás o to požádala. A k té další tvé poznámce, že si máme vyh*nit a napsat článek. To asi uděláme, ale určitě ne u tvého filmu. 99 procent porna, co se válí na internetu, je lepší, než to, co předvádíš ty.

Související články

Další články