Asi to někteří z vás znají, doba se posunula, rodí se mnohem později a zatímco mladí cestují, pracují a celkově si užívají života, nervozita ze strany jejich rodičů stoupá. Také Abby a Matt tohle prožívali a začínali být z neustálých dotazů na příchod nového potomka unavení.

A tak, když nový přírůstek do rodiny opravdu přišel, rozhodli se nafotit romantické fotky, které známe a vídáme u nových rodičů.

Trošku problém je, že nový člen rodiny Humphry je příliš chlupatý na to, aby mohl být plnohodnotné miminko, ale na druhou stranu je stejně milovaný a roztomilý. Jedná se o křížence pudla ze zlatým retrívrem a uznáváme, že si dokáže získat srdce každého velmi rychle.

Fotografka, které se snímky, jež teď kolují rychlostí blesku po všech sociálních sítích, opravdu povedly, se jmenuje Elisha Minette. „Chtěli jsme to udělat vtipně tak, aby se s tím mohli ztotožnit i další lidé, kteří mají stejný problém, ale nemělo to nikoho popudit, je to prostě přesně ten styl humoru, který mají Abby a Matt rádi. Štěně si užívalo každou vteřinu focení a vše šlo velmi hladce,“ řekla k průběhu focení Elisha.

Na povedené fotky mrkněte v galerii, třeba vás také inspirují!