Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Nejodvážnější vdova v Česku: Takhle vypadá odhalený dekolt Andrey Pomeje po plastice

Zdroj: Filip Matušinský
+ Dalších 28 fotografií
KRÁSA
Nedávno musela Andrea Pomeje (31) pod kudlu, protože se jí zdeformoval prsní implantát. Nyní pro kliniku plastické chirurgie nafotila sadu svůdných fotek, na nichž se vážně moc nestydí. Podívejte se do fotogalerie a posuďte sami.

Krásná a milá

„Andrea je krásná a šikovná žena, která se před foťákem cítí jako ryba ve vodě. Navíc je s ní legrace a je neuvěřitelně milá. To všechno jsou vlastnosti, díky nimž s ní fotím opravdu rád a potěšilo mě, že si vybrala pro nafocení svých promo fotek zrovna mě. Máme zatím za sebou společný kalendář čtyřkolek a billboard pro plastickou kliniku a doufám, že budeme v této spolupráci pokračovat,“ řekl eXtra.cz fotograf Filip Matušinský

Tahle slova vdovu po Jiřím Pomejem potěšila, ale o tom, že by si jakékoli focení vyloženě užívala, nemůže být prý řeč.

Trápení před objektivem

„Chápu, že se to někomu asi nebude zdát, když se poměrně často fotím, ale pro mě je to vždycky trošku trápení. Na jednu stranu mě to sice baví, ale zároveň, a to už mi opravdu nikdo nevěří, jsem šílená stydlivka. S Filipem se ale fotilo skvěle, je to profík, vytvořil atmosféru, že jsem to v pohodě zvládla,“ svěřila se nám dýdžejka.

Andrea Pomeje byla na operaci loni na podzim, protože v obou implantátech měla těžkou vazivovou kapsulaci „Trpěla jsem tehdy jako zvíře,“ vzpomíná Andy, která si ale nemůže vynachválit péči zdravotníků, kteří se jí věnovali.

Související články

Další články