Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Nejodvážnější fotky v kariéře: Gabriela Koukalová se svlékla pro Playboy

Nejodvážnější fotky v kariéře: Gabriela Koukalová se svlékla pro Playboy
Zdroj: Lenka Hatašová
+ Další 3 fotografie
charitativní kalendář
Bývalá hvězda světového biatlonu a současná moderátorka magazínu SHOWTIME Gabriela Koukalová (31) se rozhodla odhalit polonahé tělo pro kalendář magazínu Playboy. Výtěžek z prodeje kalendářů zamíří do Fondu Gábi v rámci nadace Konto Bariéry na podporu lidí s poruchami příjmu potravy.

Sympatická, usměvavá bojovnice, která se nikdy nevzdává a vždy skvěle vypadá. Tak zná celý český národ Gabrielu Koukalovou (31), která i po mnohakilometrových závodech s náročnou střelbou lámala srdce fanoušků svou vizáží, srovnatelnou s filmovou hvězdou. Gabriela ale ukázala i ohromnou osobní sílu, když dokázala ze sportovního světa odejít, vyrovnat se se svou minulostí a uspět nejen jako designérka, ale taky jako moderátorka pořadu SHOWTIME na Primě.

„Nabídka na focení smyslných snímků mě nejdřív zaskočila. Ale přesvědčil mě její dobročinný podtext. Fotky totiž nepotěší jen čtenáře, ale zároveň podpoří i lidi s poruchou příjmu potravy, se kterou mám osobní zkušenost. Rádi bychom vybrali čtvrt milionu korun, které pomohou podpořit činnost mé nadace,“ říká Gabriela Koukalová.

Fond Gábi mimo jiné pomáhá mladým sportovcům, kteří se potýkají s fyzicky i psychicky náročnými tréninky a závody. Gabriela Koukalová proto spolupracuje s psychology, sportovci a nutričními specialisty a snaží se poukázat na důležitost správné výživy a psychické pohody, jejichž absence může vést až k vážným problémům. Své zkušenosti mladým lidem předává mimo jiné na workshopech.

Večeře za 55 555 korun

Charitativní kalendář je v prodeji na webové stránce www.hithit.cz. Základní cena jednoho kalendáře je 555 Kč, s osobním věnováním Gabriely pak 11 111 Kč. Pět zájemců si také může ke kalendáři s věnováním zakoupit za 55 555 Kč speciální zážitek – večeři s moderátorkou.

Focení pro Playboy byla podle Gabriely výzva, na kterou se těšila. „Jsem žena a jsem ráda krásná,“ směje se. „Ráda se pěkně oblékám, ale uvědomuji si, že krása se skrývá i pod oblečením. Je nesmírně důležité svou tělesnou krásu přijmout, mít se ráda. To je jedním ze základních klíčů ke spokojenosti,“ popisuje Gabriela Koukalová, kterou pro Playboy zachytila fotografka Lenka Hatašová.

Své tělo si i proto nechává zkrášlovat tetováním. „Mám jich na sobě už několik, a jedno jsem si dokonce vytvořila sama. Vím, že decentní akty dovedou být velmi krásné a patří mezi vyhledávané umění,“ vysvětluje Gabriela Koukalová.

Nové číslo Playboye s Gabrielou Koukalovou vyjde 17. prosince.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy