Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Nejodvážnější fotky Evy Burešové: Týna ze Slunečné jimi chtěla povzbudit maminky

Nejodvážnější fotky Evy Burešové: Týna ze Slunečné jimi chtěla povzbudit maminky
Zdroj: Ondřej Pýcha
+ Dalších 16 fotografií
galerie
Eva Burešová (27) je každým dnem krásnější. Nedávno se na sociálních sítích pochlubila snímky, na kterých je vidět její úžasná forma. Redakci eXtra.cz ale herečka ze seriálu Slunečná objasnila, že fotografiemi předává vzkaz všem maminkám, které mají problém se sebevědomím.

Dokonalé křivky, svůdný pohled a silné sebevědomí. To vše mohou lidé spatřit na profesionálních fotografiích herečky Evy Burešové, které vyhotovil slavný fotograf Ondřej Pýcha. Hvězda seriálu Slunečná je z výsledku opravdu nadšená. "Na focení s Ondřejem Pýchou jsem se maximálně těšila. Parádně jsem si to užila. Je pravda, že fotky jsou trošku odvážnější, ale není na nich nic, co bychom denně nevídali ve videoklipech či různých reklamách," uvedla pro eXtra.cz Burešová.

Eva Burešová posílá vzkaz

Maminka tříletého Nathaniela ale netoužila jen po sexy fotografiích. Jejím cílem totiž bylo předat hlubší myšlenku i ostatním matkám. "Je to takový vzkaz, že i maminy s dětmi mohou být sexy, a když to viděl můj syn, tak řekl jen wau," prozradila o fotkách, na kterých se nebála ukázat bříško po těhotenství.

"Mám vždy radost, když fotografové neretušují mé břicho. Když nechávají viděnou moji památku po krásném těhotenství - tygří pruhy, na které jsem pyšná, i volnější kůži, která zůstala po tom, co jsem devět měsíců pod srdcem tvořila své štěstí a svůj vesmír," napsala ke snímku, který sdílela na Instagramu, a zároveň dodala, že všechny matky jsou hrdinky.

Nadšení fanoušci

Po sdílení snímků ji všichni fanoušci chválili a neobjevila se žádná kritika. "Takhle raději nikam nechoďte, nebo jen s ochrankou. Mega sexy," napsal jeden ze sledujících. A další se přidávali: "Vy jste prostě ženská roku, tak krásná." Za milá slova je pohledná brunetka určitě vděčná, přesto jí zaleží především na názoru jediného muže, a tím je její syn Nathaniel. "Mému malému kritikovi se fotky líbí a to je hlavní," usmívala se Burešová.

Populární herečku mohou televizní diváci obdivovat nejen jako Týnu v seriálu Slunečná, ale brzy už i v pořadu televize Nova Tvoje tvář má známý hlas. Tam Eva Burešová zaujme místo v porotě.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy