Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

NEJODVÁŽNĚJŠÍ fotky Anny Kadeřávkové z Ulice: Odhalila se na dubajské pláži! To musíte vidět

Je zatraceně sexy!
Zdroj: instagram
+ Dalších 48 fotografií
Anna Kadeřávková (20) se rozhodla strávit příchod nového roku v teple a společně s přítelem odletěla 26. prosince do Dubaje. Užívají si nádherného počasí a Anna přidala rovnou několik žhavých fotek z pláže, kde předvedla své dokonalé tělo.

Dlouhé nohy a hříšně sexy tělo, takhle krátce, ale výstižně by se daly popsat fotografie, které populární herečka ze seriálu Ulice Anna Kadeřávková umístila na své sociální sítě. Při pohledu na ni zapláče po vánočních svátcích nejedna z nás.

Sexy fotografie z pláže mají obrovský úspěch i u fanoušků, o čemž svědčí více než 25 000 pozitivních reakcí. Smutnou zprávou pro ně ale je, že Anna je zadaná. Jejím vyvoleným je Johan Mádr (23), se kterým tvoří pár už nějaký ten pátek.

Johan se také věnuje herectví a momentálně dělá moderátora v rádiu. Není tak divu, že se s Annou seznámil právě při natáčení populárního nekonečného seriálu Ulice.

Související články

Další články