Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Nejodpornější Výměna manželek obrazem: 10 snímků dokumentujících špínu a hnus v bytě Lucie

Nejodpornější Výměna manželek obrazem: 10 snímků dokumentujících špínu a hnus v bytě Lucie
Zdroj: TV Nova archiv
+ Dalších 6 fotografií
Galerie
Ve středečním premiérovém díle Výměny manželek jsme mohli vidět na jedné straně náhradní maminku Alenu, která se po příchodu do nové rodiny zhroutila a na straně druhé Lucii, která se ze špinavého a zatuchlého bytu přemístila do čistého a voňavého prostředí. Jak ale sama říká, vydržet to tam nemohla i přesto, že o ni bylo královsky postaráno. Zato Alena z reality show odešla s tím, že se do ničeho podobného už nikdy nepřihlásí, ale byla to dobrá zkouška vidět, jak mohou žít jiné rodiny.

V nové epizodě Výměny manželek jsme se setkali s rodinou z Kladna, Lucií (34), Standou (54), Ester (8), Mikulášem (7), Stáňou (9) a Šimonem (6). Do Výměny manželek rodinu přihlásila Lucie, aby si nová maminka zkusila výchovu tolika dětí.

Partneři jsou spolu devět let a mají mezi sebou velký věkový rozdíl. Rodina má problém s výchovou potomků, Lucii údajně neposlouchají. Na druhé straně jsme poznali Alenu (40), Roberta (42) a Davida (19), kteří žijí v Příbrami.

Alena se přihlásila do Výměny manželek proto, aby zjistila, jak žijí jiné rodiny. Partneři se poznali před šesti lety a vztah, který mají, nechtějí měnit. Téměř se nehádají a vždy se na všem domluví. Alena je však velký pedant na úklid.

A právě úklid tak byl velkým tématem této epizody. Alena byla naprosto šokovaná, v jakých podmínkách její náhradní rodina žije. "Ty vole, to je smrad. To je bordel. Paní se u nás bude mít. Ta bude jak princezna," komentovala situaci Ale po příchodu do bytu Lucie.

"Co to je? To je asi plíseň. To nedám, proč tam je tolik kartáčků? Ty kráso, všechno tady je ulepené, plíseň, bordel, smrad," pokračovala. Alena v jednu chvíli dokonce neudržela slzy. "Já snad nechci ani vědět, jak vypadá paní, která mi bude spát v ložnici," zoufala Alena se slzami v očích.

"Takže tady bude asi tak dvanáct dětí podle toho co vidím," snažila se trochu vtipkovat Alena, ale do smíchu jí rozhodně nebylo jak na začátku, tak na konci Výměny. Do galerie se můžete podívat na sérii fotek zachycujících špínu a nepořádek v bytě Lucie.

Narozeniny herce v důchodu Jana Kanyzy: Není co slavit, jen vám každý rok přidají další prášky, říká štamgast z Hospody

Související články

Další články

Nejnovější kauzy