Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Nejodpornější série Výměny všech dob: Tyhle 4 špindíry už nikdo nepřekoná

Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 22 fotografií
výměna manželek
Reality show Výměnu manželek vysílá TV Nova už dlouhých čtrnáct let. Za tu dobu si divák zvykl téměř na všechno. Na smrt rozhádané páry, alkoholiky, ďábelské uživatele měkkých drog nebo vyznavače Ortelu. To, co se ale odehrává v této sérii, nemá obdoby. Téměř v každém díle je jedna z náhradních matek tak neskutečná špindíra, že byste raději strávili tři dny v bytě plném rybiny než u nich doma. Podívejte se na čtyři nejhorší čuňátka této série.

1. Špindíra Lucie

Středeční premiéra Výměny manželek opět stála zato. O další špindíru nebyla nouze. Tentokrát se náhradní matka Monika ocitla v prostředí, kde by se vám zvedl žaludek. Majitelka bytu Lucie žije doslova v nechutném doupěti

Všude je binec a nouze tam není ani o mrtvé myši. Dům v Libíni, kde Lucie bydlí, je hodně zanedbaný a všude panuje totální nepořádek. Pavučiny, špinavé oblečení, krev na posteli. Něco tak nechutného si dlouho lidé nepamatují.

2. Špindíra Tereza

Tereza z Děčína dohnala náhradní rodinu k takovému zoufalství, že musela Andrea z Liberce už v pátý den natáčení přerušit. Neustále spala, dokonce padlo obvinění, že kvůli drogám, a nestarala se o děti. Malou Viktorku (2) ani jednou nepřebalila.

Tenhle díl Výměny manželek zvedl ze židle hlavně aktivní aktivistické matky na sociálních sítích. Když už brečela malá Viktorka tak moc, musela to udělat její starší sestra Nikola (7). Tereza se nebyla schopna postarat absolutně o nic.

3. Špindíra Alena

Alena byla perlou ve Výměně manželek mezi všemi špindírami. Své podivné praktiky uklízení, které mohly přijít mnohým jako naprosto nechutné, si vždy dokázala perfektně obhájit. Že to téměř nedávalo smysl, nevadí.

Alena moc dobře ví, kde je pravda. Alena ukázala, že na hygienu moc nedbá už tím, že hadrem na nádobí utírala i záchod. Její náhradní manžel ji však upozornil i na jinou věc. Tu si stejně jako mytí záchodu a nádobí jedním hadrem dokázala zdůvodnit.

Když Alenu náhradní manžel trochu napomenul, že nosí jedno a to samé oblečení, tak okamžitě odvětila, že je těhotná a všechny ostatní hadry ji tlačí na břicho. Vskutku bravurní.

4. Špindíra Pavla

V bytě Pavly poletovaly chuchvalce prachu, v záchodové míse čekalo nechutné překvapení a dětský pokoj byl v horším stavu než toalety v metru. Nejlepší vztah nemá žena z Ostravy ani k osobní hygieně. Pavla si v téhle skupině špindír zaslouží být.

Posléze vyšlo najevo, že Pavla si libuje ve špíně nejenom okolo sebe. „Za těch deset dní jsem ji neviděl v koupelně. Nevím, jestli to bylo tím, že byla celé dny v bazénu a stačilo jí to. Byla to taková slušně oblečená, ale ne zrovna čistotná paní,“ řekl Petřin manžel Jarda televizi Nova.

Související články

Další články