Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Nejodpornější představení Rychtáře: Před domem Ivety se vrhl na Artura a začal předvádět scény jak z Národního

Josef Rychtář se vrhl na Artura, jenže tomu byly jeho doteky hodně
nepříjemné.
+ Další fotografie

Vypadalo to jako vrcholné představení velmi zasloužilého umělce Národního divadla. To, co předvedl Josef Rychtář (56) v Uhříněvsi, kde čekal na Artura, nemá obdoby.

Rychtář měl podle Blesk.cz dělat před vilou rozhovor pro jednu televizi, když si náhodou všiml, že je v domě otevřené okno, a zavolal policii. Protože přístup do domu už má ale pouze Artur Štaidl, bylo jasné, že po čtyřech měsících od smrti zpěvačky Ivety Bartošové (†48) se Josefu Rychtáři podaří setkat s Arturem, který stejně jako zbytek rodiny a lidí ze šoubyznysu nedokázal přihlížet divadlu, které Rychtář s médii rozehrál.

Když Artur okno zavřel a dům za asistence policie zkontroloval, odchytl ho Rychtář před brankou, kde k němu přiskočil a podal mu ruku. Očividně rozpačitý Artur nevěděl, jak ve chvíli, kdy by byl raději neviditelný, reagovat a s kyselým úsměvem jen vykonával automatické pohyby. Vdovec Artura tiskl k sobě a zatímco fotoaparáty cvakaly a kamery nahrávaly, začal mu cosi šeptat do ucha. Artur se ošíval a bylo vidět, jak mu je tahle situace nepříjemná. Zachoval ale dekorum a jakmile to bylo možné, z Rychtářovy náruče vyklouzl a odjel pryč.

Mohlo by vás zajímat

Další články