Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

NEJODHALENĚJŠÍ SOUTĚŽÍCÍ Z PROSTŘENA: Prsa krásné Zuzany se dostala do debaty. Jsou pravá, nebo umělá?

Někdy amatérské kuchařky stojí za to.
+ Dalších 6 fotografií
Kulinářský pořad Prostřeno je především o vaření. Ale někdy se tam přeci jen vyskytne někdo, kdo vyniká víc svým vzhledem než kuchařských uměním. V dnešním dílu se vařečky chopila krásná Zuzana Drnek, která se rozhodně nebojí svlékání a ráda předvede své tělo na požádání.

Vysokoškolačka Zuzana propadla zdravému životnímu stylu, který chce předvést i svým soupeřům. Vaří zdravé menu, ale sama přiznává, že to není jen o jídle, ale i o pohybu. Proto si založila vlastní fitko a od té doby hodně zhubla a zpevnila se.

To je jeden z důvodů, proč se tak ráda ukazuje v titěrných bikinách, vyprsuje se, kde se dá. Dokonce i protihráče vnady dost rozptylovala, až dokonce David, co vařil včera, začal spekulovat, jestli má pravé, nebo silikony.

Sama Zuzka tvrdí, že je na ní vše přírodní, jen na své postavě tvrdě maká, takže i po dítěti jí ňadra zůstala tam, kde mají být. Ale někomu jejich až nepřirozený tvar může připomínat silikony.

Ale dost bylo slov. Jen se sami přesvědčte, jestli jsou opravdu ty vnady pravé, nebo zasáhl plastický chirurg. Amatérská kuchařka se jimi totiž neustále chlubí a je na ně pyšná.

Mohlo by vás zajímat

Další články