Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Nejočekávanější veselka roku je tu! Patricie Solaříková je ve svatebním okouzlující

Tereza Jordánová má svatbu. V seriálu Ulice ji hraje Patricie
Solaříková.
Zdroj: TV Nova
Událost, na kterou diváci seriálu Ulice netrpělivě čekají, je tady! Tereza Jordánová si bere svoji životní lásku Davida Kučeru. Navzdory nemalým komplikacím je čeká krásná romantická svatba!

Celých třináct let sledují diváci seriálu Ulice vyrůstat postavu Terezy Jordánové v podání Patricie Solaříkové. Tu si oblíbili jako žádnou jinou a už tento týden budou svědky jejího velkého životního kroku. Tereza se vdává!

Její svatba měla být také událostí, na které se po letech sejde celá rodina Jordánových, Terezino dvojče Matěj – Jakub Štáfek, který se vloni odstěhoval do Kanady, táta Tomáš (Petr Vacek), který se po letech vrátil do dění seriálu Ulice, a také maminka Bára. Osud tomu chtěl ale jinak, její představitelka Tereza Brodská si den před návratem do Ulice ošklivě zranila nohu a její zdravotní stav natáčení neumožnil, a tak se narychlo přepisovaly scénáře, upravovaly dialogy a měnily scény tak, aby zranění herečky mohlo být součástí děje.

„Je škoda, že jsme se tu nepotkali i s Terezou Brodskou, bohužel její zdravotní komplikace jsou natolik závažné, že to nejde a nejde to přesunout. Těšila jsem se, že se sejdeme všichni, ale to člověk neovlivní,“ zalitovala Patricie Solaříková během natáčení velkého dne své postavy.

Přestože svatbu Terezy a Davida, kterého hraje Matouš Ruml, doprovázely nemalé komplikace, nakonec na ni všichni budou s úsměvem vzpomínat. „Byl to hezký den, měla jsem radost ze shledání po letech, ráda jsem se zase potkala s Kubou Štáfkem i s Petrem Vackem. Šaty bych si na svou vlastní svatbu asi vybrala jiné, ale jsem úplně nadšená z účesu a z make-upu, ty si dovedu představit, že bych takhle měla i ve skutečnosti,“ zauvažovala nad svou vlastní svatbou Patricie Solaříková s tím, že ale zatím vlastní veselku nechystá.

Mohlo by vás zajímat

Další články