Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Nejočekávanější seriály HBO pro rok 2023: Herní hitovka The Last of Us, pokračování Boje o moc i kauza Watergate

Co chytá HBO pro rok 2023?
Zdroj: Se souhlasem HBO
+ Dalších 15 fotografií
HBO

Tahákem HBO Max pro rok 2022 byl jednoznačně prequel Rod draka. Podle posledních informací si na pokračování ale budeme muset počkat ještě minimálně do roku 2024. Co pro nás tedy tato oblíbená streamovací platforma připravila na letošek? Konečně se dočkáme seriálu natočeného na motivy herního hitu The Last of Us. Přijít by měla další série A jak to bylo dál... nebo drama Boj o moc. V redakci eXtra.cz jsme připravili žebříček toho nejzajímavějšího, co HBO na rok 2023 připravuje.

The Last Of Us - 1. série

Asi nejočekávanější novinkou roku 2023 je seriál The Last of Us, natočený podle stejnojmenného herního hitu. Dvacet let po zániku moderní civilizace je najat pašerák Joel (Pedro Pascal), aby zachránil čtrnáctiletou Ellie (Bella Ramsey) z nebezpečné karanténní zóny a dostal ji skrz postapokalyptické Spojené státy do bezpečí. Premiéru má mít seriál již 15. ledna a již nyní se můžete podívat na první trailer.

Boj o moc - 4. série

Cenami ověnčené drama Boj o moc, sledující osudy rodiny Logana Roye, která řídí jeden z největších mediálních a zábavních konglomerátů na světě, se dočká již čtvrté série a podle prvního teaseru, který HBO Max zveřejnil, to vypadá, že bude přinejmenším stejně nadupaná jako předchozí. Ačkoli u nás seriál není úplně známý, ve světě sbírá jedno ocenění za druhým.

The Idol - 1. série

Za novým americkým drama The Idol stojí známý zpěvák The Weeknd, který si v něm zároveň zahraje jednu z titulních rolí, a Sam Levinsson, jenž na sebe v poslední době upozornil především seriálem Euphoria. Příběh bude vyprávět o komplikovaném vztahu popové hvězdy Jocelyn (Lily-Rose Depp), jež se nedávno nervově zhroutila, a jejího svépomocného guru a hlavy novodobého kultu (The Weeknd).

A jak to bylo dál... - 2. série

Druhé série by se letos mělo dočkat i pokračování kultovního seriálu Sex ve městě s názvem A jak to bylo dál... Carrie (Sarah Jessica Parker), Miranda (Cynthia Nixon) a Charlotta (Kristin Davis) v něm sice úspěšně překonaly padesátku, pořád jsou to ale ty stejné holky hledající lásku a štěstí jako ve třiceti. Seriál u diváků vzbuzuje poměrně rozporuplné reakce. Mnozí mu vyčítají nepřítomnost Samanthy (Kim Cattral), která se odmítla na natáčení podílet, a tak s ní Carrie komunikuje pouze přes SMS, a další zase přílišné tlačení na pilu, co se týče témat LGBTQ+ komunity.

Stále v kurzu - 3. série

Seriál Stále v kurzu sleduje podivný mentorský vztah mezi stárnoucí legendární komičkou Deborah Vance (Jean Smart) a pětadvacetiletou scenáristkou Avou Daniels (Hannah Einbinder), která pro ni píše vystoupení, protože sama již jinde práci nemůže najít kvůli jednomu svému necitlivému tweetu. Vždy, když už to vypadá, že si k sobě tyto dvě zcela rozdílné osobnosti najdou cestu, něco se pokazí. Jaký osud jim scenáristé pro třetí řadu asi připraví?

The White House Plumbers - 1. série

Pětidílná minisérie The White House Plumbers vypráví skutečný příběh o aféře Watergate z roku 1972. V hlavních rolích se představí Woody Harrelson (61) a Justin Theroux (51) jako E. Howard Hunt a G. Gordon Liddy, kteří se snažili coby Nixonovi agenti zabránit únikům informací do tisku, ale určitou náhodou se jim naopak podařilo svrhnout prezidentský úřad. Seriál, který bude mít premiéru v březnu, má již venku první teaser.

Ve fotogalerii se můžete podívat, co HBO na letošní rok chystá.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy