Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 koronavirus Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

NEJOČEKÁVANĚJŠÍ MIMINKO ROKU: Vévodkyně Meghan Markle začala rodit!

Zdroj:
+ Dalších 40 fotografií
Královský porod
Konečně se královská rodina dočkala. Vévodkyně ze Sussexu Meghan Markle (37) začala v brzkých ranních hodinách rodit. Z prince Harryho se co nevidět stane hrdý tatínek, z prince Charlese (70) čtyřnásobný dědeček a z královny Alžběty II. (83) osminásobná prababička. Pyšný tatínek Harry (34) je u porodu, stejně jako princ William tak porušil přísné pravidlo protokolu, kdy se jako první má o narození děťátka dozvědět královna.

AKTUALIZACE 15.50: Královské miminko už je na světě! Všechny podrobnosti tady:

Nejočekávanější miminko letošního roku bude zřejmě brzy na světě! Meghan Markle (37) začala podle zdrojů britského serveru Sky News rodit. Na porodním sále je i princ Harry (34), který tak porušil přísné pravidlo protokolu.

„Začalo to dnes v brzkých ranních hodinách, vévodkyně začala rodit a vévoda byl po jejím boku," uvedl Rhiannon Mills, který má ke královské rodině blízko. Radostnou novinu už potvrdil Buckinghamský palác.

Harryho manželka týden přenášela, zároveň se několik dní spekulovalo, že už dávno porodila a tají to. Domněnky se teď ukázaly jako liché. Zatím není jasné, zda je porod už u konce, anebo vévodkyně ze Sussexu stále přivádí prvního potomka na svět.

Související články

Další články