Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Nejobdařenější novinářky v Česku! Mráčková a Škábová by udělaly kariéru i jako profesionální mil­fky

Karla Mráčková a Marcela Škábová Tomčíková.
+ Dalších 13 fotografií
Je jasné, že ty nejobdařenější české novinářky se objevují na TV Nova. Fotografie Karly Mráčkové (44) a Marcely Škábové Tomčíkové (35) vám vždy vyrazí dech. Tyto dámy často dělají rozhovory s hosty před kamerou. Ale možná by před kamerou ani žádného parťáka nepotřebovaly.

Karla Mráčková na Nově působila dlouhých 23 let. Nakonec se nechala zlákat a přestoupila do vydavatelství Mafra. Titul nejobdařenější žena na Nově tak momentálně drží Marcela Škábová Tomčíková. A vzhledem k tomu, že Marcela je těhotná, tak je předpoklad, že mocný dekolt se ještě pořádně nafoukne.

Sympatická Karla Mráčková má na svůj věk záviděníhodnou postavu. Nikdy se nestyděla a několik letních televizních reportáží divákům servírovala v plavkách. Na své fanoušky ale Karla myslí pořád a nyní jim rozčeřila sny fotkou z Řecka. Je to opravdu magická podívaná.

S fotkami od moře ráda provokuje také Marcela. Obě dámy jsou ve formě a měly by podobné fotky sypat na sociální sítě každý den.

Mohlo by vás zajímat

Další články