Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Nejobdařenější mamina Jitka Čvančarová: Jenom kvete, nikdy nevypadala lépe!

Jitka Čvančarová nikdy nevypadala lépe!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 51 fotografií
Kdyby existovala soutěž o nejžhavější maminku Česka, s přehledem by v ní všechny zadupala do země Jitka Čvančarová (40). Krásná herečka krev a mlíko letos porodila už druhé dítě a mateřství jí nesmírně sluší. Nemůže být sporu o tom, že nikdy nevypadala lépe!

Jitka Čvančarová prožívá nejšťastnější období života a je to na ní setsakramentsky znát! S manželem Petrem Čadkem mají už dvě děti a rodičovství si nemohou vynachválit.

Prvorozená a už šestiletá Elena Emilie roste jako z vody a radost dělá Čvančarové i syn Theodor Christian, který přišel na svět letos v červenci. „Jsem tolik šťastná za ten dar. Boží dar,“ nechala se slyšet dvojnásobná maminka.

Kdo herečku, známou třeba ze seriálů Dokonalý svět nebo Ordinace v růžové zahradě, pranýřoval za kila navíc, musí ho teď hanba fackovat. Čvančarová po druhém porodu vypadá naprosto skvěle, víc jí to snad nikdy neslušelo. Jen tak dál, Jitko!

Mohlo by vás zajímat

Další články