Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Nejnudnější pár Hollywoodu to konečně odpískal. Affleck pouští k vodě svoji sexy manželku!

I to jejich prohlášení je nuda, nuda, šeď, šeď.
Zdroj: Facebook
Jeden z nejstabilnějších a nejnudnějších párů Hollywoodu to odpískal! Ben Affleck a Jennifer Garner se rozvádí. Co tak najednou?

Slavná dvojka se poprvé potkala během natáčení trháku Pearl Harbor (2001). Jennifer byla z Afflecka tehdy úplně hotová a není se čemu divit. Fanynky si budou možná ještě pamatovat Bena v roli Rafea McCawleyho a dají nám za pravdu, že v uniformě pilota byl neuvěřitelně sexy.

S Garner začal chodit ale až od dva roky později, poté, co spolu hráli v propadáku Daredevil. Svatba se konala v roce 2005. Ten samý rok se jim narodila dcera Violet, v roce 2009 dcera Seraphina a před třemi lety syn Samuel. Šťastná rodinka je ale teď už minulostí.

„Po dlouhém přemýšlení a důkladném zvážení jsme udělali náročné rozhodnutí a rozvedeme se. Půjdeme dál s láskou jako přátelé a budeme se oba dva starat o naše děti. Zároveň všechny žádáme o zachování soukromí v těchto náročných dnech. Tohle bude náš jediný komentář k této soukromé a rodinné záležitosti,“ uvedla dvojice v srdcervoucím prohlášení pro magazín People.

Co za rozvodem skutečně stojí, jestli někdo třetí, nebo se spolu manželé už nudili, to ukáže až čas, jisté ale je, že je čeká zajímavé rozvodové řízení, co se týče majetku. Nashromáždili totiž zhruba 150 milionů dolarů a uvidíme, jestli se oba budou chtít dělit rovným dílem.

Související články

Další články