Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Nejnovější senzace Instagramu? Krásná Missandei ze Hry o trůny a její sexy profil!

Nathalie Emmanuel je hitem Instagramu.
+ Dalších 10 fotografií
V televizním seriálu Hra o trůny je Nathalie Emmanuel (26) možná ve stínu Emilie Clarke (28), která hraje Daenerys Targaryen, ale na sociálních sítích je bývalá otrokyně Missandei jasnou favoritkou!

Nathalie se narodila 2. března 1989 matce z Dominikánské republiky a otci z Velké Británie. Její exotický původ a krása jí velmi usnadnily budoucí kariéru. Ona sama za ni ale děkuje především rodičům.

„Když mi byly tři roky a začali mě vysazovat před školou, tak jsem z toho vždycky udělala takové drama, že se má matka rozhodla, že bude lepší, když mé vlohy trochu usměrní. Tak mě zapsala na herectví, zpěv a tanec.“

Nadaná dívka hrála už v 10 letech v divadle a v 17 se poprvé objevila na televizních obrazovkách v nekonečném seriálu Hollyoaks. Jejím největším dosavadním úspěchem byla role Missandei ve Hře o trůny, díky které se proslavila i na sociálních sítích.

Její vzhled jí dokonce v roce 2013 vynesl místo mezi 100 nejkrásnějšími ženami podle časopisu FHM a získala díky němu obrovské množství fanoušků. Ti neváhají tvořit nekonečné smyčky z krátkých záběrů jejích předností, které příležitostně na obrazovkách předvádí.

Mohlo by vás zajímat

Další články