Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

NEJNOVĚJŠÍ FOTKY Olsenek: Smutný osud dvojčat (32), ze kterých se stala ztrhaná strašidla

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 13 fotografií
děsivá proměna
Mary-Kate (32) a Ashley Olsenovy (32) si po večeři v restauraci dopřály na ulici cigaretku a nachytali je při tom fotografové. Kdysi slavné a obdivované herečky se před několika lety uklidily do naprostého soukromí a nedávají o sobě téměř vědět. Většina lidí také sestry kritizuje kvůli jejich údajným plastikám. Pravdou ale je, že obě se hodně změnily od té doby, co přestaly hrát a ukazovat se na veřejnosti.

Mary-Kate a Ashley Olsenovy si pamatuje snad každý. Dvě roztomilá dvojčata, která díky svému obličeji a talentu dobyly svět. Milovaly je miliony lidí a jejich filmy si nenechal ujít žádný puberťák. U hereckého řemesla ale neskončily.

Založily si vlastní značku, nazpívaly cédéčko a pronikly snad do všech odvětví. V době své největší slávy ale začaly mít problémy s anorexií. Kromě anorexie se dostavily i deprese a dívky měly co dělat, aby se démonů zbavily.

Navíc Mary-Kate to měla mnohem těžší v tom, že nezvládla fakt, že vypadá stejně jako její sestra, a proto podstoupila několik plastických operací, které se však hodně podepsaly na jejím vzhledu. V současné době se ani jedna moc neukazují na veřejnosti.

Nikde nehrají a ani se neprojevují na sociálních sítích. Vydělaly miliardy, ale celoživotní kolotoč v šoubyznysu se na nich krutě podepsal. Nedávno se fotografům podařilo zachytit obě sestry, jak kouří venku.

Ashley je sice otočená zády, ale její sestra je dobře vidět. V obličeji je poměrně dost ztrhaná a její outfit připomíná bezdomovecký styl. Jejich vzhled připomíná strašidlo a vrásky v obličeji jsou znatelné. Smutný konec někdejších hvězd.

Související články

Další články