Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Nejnebezpečnější povolání v Česku? Taxikář! Policie se snaží vyjasnit podivné vraždy řidičů v noční službě!

Nad vraždami pražských taxikářů visí podivné otazníky…
(Ilustrační foto)
Zdroj: profimedia.cz

V noci ze čtvrtka na pátek byli v centru Prahy zavražděni dva taxikáři ve věku 26 a 60 let. Policisté je našli v pátek u silnice v pražské Uhříněvsi, přičemž jeden ze služebních vozů byl údajně nalezen v Lužické ulici na Vinohradech.

Zajímavý je v této souvislosti především fakt, že obdobný případ násilné smrti řešila policie již v únoru a mrtvé tělo taxikáře v autě bylo nalezeno na tom samém místě.

Není to přitom tak dlouho, co se vražda taxikářů řešila i v Libereckém kraji. Pachatelé Luboš Nigrin a Roman Brykner měli jako motiv vraždy krádež z důvodu dlouhodobé nezaměstnanosti a dluhů.

O tom, jaký byl důvod dvojnásobné vraždy, která se v Praze stala minulý týden, lze jen spekulovat. Policie si zatím není jistá ani tím, jestli nějak souvisí s únorovým případem.

Taxikáři by se však měli mít rozhodně na pozoru, neboť pachatel či pachatelé se zatím pohybují na svobodě!

Policie dnes zveřejnila fotografie aut zavražděných taxikářů a žádá svědky o pomoc při vyšetřování tohoto případu.

Šedesátiletý taxikář údajně jezdil vozem Škoda Superb a v den vraždy se vyskytoval v blízkosti Národního divadla. Šestadvacetiletý zavražděný řidič jezdil autem značky Renault a ve čtvrtek se pohyboval v okolí náměstí Míru, I. P. Pavlova a Karlova náměstí.

Kriminalisté žádají tímto širokou veřejnost o spolupráci!

Související články

Další články