Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

NEJMORBIDNĚJŠÍ PŘEDMANŽELSKÁ SMLOUVA VŠECH DOB! Neuvěříte, co mladý milenec zdědí po vyzrálé šťabajzně Haně Gregorové!

Zdroj: profimedia.cz
Takhle bizarní páreček českého šoubyznysu tu dlouho nebyl. Ale dříve uvědomělé vdově po Radku Brzobohatém Haně Gregorové asi stále nedochází, že je kvůli mladšímu snoubenci, který ji požádal o ruku v přímém přenosu, lidem k smíchu. Teď to dodělala tím, že prozradila, co po ní její milenec zdědí. A je to dost morbidní!

Herečka Hana Gregorová (63) se asi vážně na stará kolena musela zbláznit. Jedna věc je užívání si milostných radovánek s nadrženým kolouškem, ale věc druhá se před celým národem nakrucovat a hrát divadlo se zásnuby.

Jestli jste si ale mysleli, že to trapné požádání o ruku před novináři z Blesku bylo to nejhorší, co se mohlo stát, tak jste na omylu. Ondřej Koptík (31), aby dokázal, že Hanu nechce jen pro peníze a slávu, tak chce nechat sepsat předmanželskou smlouvu. Peníze nechce, ale požaduje po hereččině smrti její popel

Je snad nějakým úchylem, co se vyžívá v těchto morbidních věcech? Nebo prostě za každou cenu chce dokázat, že to není žádný slavoman?

„Mnoho lidí Ondru podezřívá, že je zlatokop. Jen jsem uvítala, když přišel s tím, že před svatbou chce podepsat předmanželskou smlouvu. Nezdědí vůbec nic, vše zůstane mým dětem. Jediné, co si po mé smrti odnese, bude urna s mým popelem,“ prozradila Blesku Gregorová.

I když tedy nezdědí žádné jmění, stejně je lidem dost pro smích a po zjištění, že se pak bude po její smrti vytahovat, že má popel slovenské umělkyně, bojíme se, co ještě může v budoucnu nastat. Bohužel to u nich ještě není určitě vrchol všech bizarností.

Související články

Další články