Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Nejmladší z klanu Štikových už neví, jak na sebe upozornit. Charlotte ukázala tetování na dost CHOULOSTIVÉM MÍSTĚ! Foto uvnitř článku

Charlotte zrovna nepatří mezi stydlivé holky.
+ Další 4 fotografie
Mladší sestra Ornelly Koktové, Charlotte Štiková, už nechce žít jen ve stínu svého slavnějšího sourozence. Dělá proto vše, aby se o ní psalo. Nejdřív to začalo vystrkováním bradavek z podprsenky, focením mohutného pozadí a teď předvedla, kde se nechala tetovat. Je to místo, kam se jen tak někdo nepodívá.

Ta holka prostě na sebe musí strhávat pozornost. Na sociální sítě umisťuje jednu fotku za druhou, za které by se nemuseli stydět v žádném pánském časopisu. Ale teď chtěla být ještě osobnější a předvést, co si nechala u třísel zvěčnit.

Jde o kočičku, která má asi znázorňovat, že sama Charlotte je kočka, ale je umístěna tak, že v normálním oblečení není vidět. Tak se mladá Štikovic neváhala svléknout a předvést tetování v plné kráse.

Rodiče z toho asi mít moc radost nebudou, ale holce už je dvacet, tak si může dělat, co chce. Jen jestli někdy není prostě lepší ukázat toho ze sebe méně a potenciálním nápadníkům nechat také nějaké to překvapení.

Ale když už je to venku, tak i vy se podívejte na oblý bok téhle blondýnky, kde se pyšní novou malůvkou…

Mohlo by vás zajímat

Další články