Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Nejmladší vítězka MasterChefa Kristína: Odhodila zástěru a nafotila žhavé fotky

Zdroj: @hairstudiohonzakorinek / Petr Kozlík / Koláž eXtra.cz
+ Dalších 32 fotografií
Pozor, sexy!
Nejmladší vítězka soutěže MasterChef, Kristína Nemčková (19), kterou znáte jako křehkou vílu, nafotila sexy fotky a změnila se k nepoznání. Promluvila také o tom, jak jí koronavirus přerušil plány a zkomplikoval život.

Vítězka soutěže MasterChef Česko Kristína Nemčková se pěkně vyklubala. Nafotila snímky, za které by se nemusela stydět kdejaká profi modelka. Sympatická a jemná Kristína se tak za pomoci kadeřníka Honzy Kořínka proměnila v sexy divoženku a dokázala, že kromě kuchařské zástěry by jí slušelo klidně i molo. „Chtěla jsem ukázat, že už nejsem holka, že jsem se v životě posunula zase o něco dál,“ okomentovala Týna odvážné fotky.

Z kuchařky modelkou

„Nebudu lhát, focení mě bavilo, užila jsem si to. Už jsem nebyla tak nervózní, protože tým už jsem znala a věděla jsem, do čeho jdu. Spolupráce s Honzou Kořínkem už přerostla spíše do kamarádství – máme se rádi. Na druhou stranu po celodenní šichtě ve studiu jsem byla dva dny unavená. Je to opravdu náročné,“ zavzpomínala na focení teprve devatenáctiletá Týna, kterou si diváci pamatují jako nejmladší vítězku soutěže.

Londýn se nekonal

Kuchařka, která v roce 2019 vyhrála soutěž MasterChef, ale kariéru modelky neplánuje. Nebýt koronaviru, nebyla by teď dokonce ani v Čechách. „Původně jsme měli být minimálně do léta v Londýně, kde jsem začala studovat jednu z nejlepších kuchařských škol na světě. Jenže Británie je zavřená, školy také a zatím netuším, kdy bude možnost se tam vrátit,“ posteskla si půvabná kuchařka, která tak odhodila zástěru a vrhla se pózovat před objektiv. Kristína rozhodně nezahálí, vydala vlastní kuchařku a v budoucnu by si ráda otevřela vlastní restauraci.

Související články

Další články