Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Nejmladší Olsenka slaví narozeniny: Okatá kráska zazářila v Avengers i Doctor Strange

Elizabeth Olsen, mladší sestra dvojčat Olsenových, slaví narozeniny.
Zdroj: Profimedia, Koláž eXtra.cz
+ Dalších 9 fotografií
Narozeniny

Elizabeth Olsen je mladší sestra známých hereckých dvojčat Mary-Kate (36) a Ashley (36) Olsenových. Zatímco její známé sestry pověsily herectví na hřebík a věnují se módnímu návrhářství, Elizabeth do toho šlápla naplno a zahrála si ve snímcích jako Kapitán Amerika, Avengers nebo Doctor Strange. Půvabná okatá herečka slaví 16. února již své 34. narozeniny.

Elizabeth Olsen se v hereckém světě pohybuje odmalička. Její starší sestry, dvojčata Mary-Kate a Ashley Olsen, totiž již od batolecího věku hrály v oblíbeném americkém seriálu Plný dům. Jejich sláva byla natolik veliká, že jsou dodnes na prvním místě v žebříčcích nejbohatších dětských hvězd na světě a ve dvaceti letech byly miliardářkami, jak napsal před lety například Cosmopolitan.

Elizabeth se rozhodla jít v jejich stopách. Ačkoli dvojčata se nakonec dala na dráhu módních návrhářek a s herectvím sekla, Elizabeth se nyní herectví věnuje naplno. Zahrála si třeba ve filmu Avengers: Infinity War, Avengers: Endgame, Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství, Ingrid míří na západ, Captain America: Občanská válka, Godzilla nebo Martha Marcy May Marlene.

Panické ataky ve 21 letech

Co se týče jejího soukromého života, v září roku 2012 se na natáčení filmu Very Good Girls seznámila s hercem Boydem Holbrookem, ovšem v roce 2015 se pár rozešel. Od roku 2016 je ve vztahu s hudebníkem Robbiem Arnettem, kterého si v červnu 2021 vzala za muže.

Před pár měsíci se v rozhovoru pro Variety rozpovídala, jak měla jako jednadvacetiletá dívka panické záchvaty. „Pamatuju si, že jsem každou hodinu dostávala záchvaty paniky. Bydlela jsem v New Yorku na 13. ulici mezi 6. a 7. avenue a uvědomila si, že nejsem schopna přejít přes silnici. Až když jsem se obrátila na svého kamaráda a lékařského experta, dokázala jsem najít způsob, jak se s úzkostí vyrovnat a odstranit pocit, že se svět kolem mě točí,“ přiznala.

Související články

Další články