Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Nejmladší muzikant světa! Nenarozené miminko, které tleská do rytmu, jste určitě ještě neviděli!

Je mu teprve 14 týdnů, sedí si spokojeně v matčině lůně a rozjíždí si malou tleskací party. Zdá se, že nenarozené miminko tleská do rytmu podle toho, jak matka a lékař zpívají. Video doslova válcuje portál youtube.com.

Rytmus (jako rytmus, ne Rytmus (38)) je něco, co se člověk naučí vnímat až časem. Jenže zdá se, že někteří z nás se s citem pro rytmus rodí. A někteří umí tleskat, i když se ještě ani nepodívali na ten náš svět.

Video nahrála na portál youtube.com budoucí maminka Jen Cardinal. Dítě této Britky se během několika málo hodin stalo obrovskou internetovou senzací.

Daily Mail, který krásné video uveřejnil, také přináší vysvětlení. Miminko staré pouhých 14 týdnů si opravdu na ultrazvuku třikrát tlesklo. Jenže zpěv matky k tomu byl přidán až později.

Takže to najednou vypadá, že jakmile matka zazpívá „If You're Happy And You Know It Clap Your Hands“, embryo si tleskne.

Zajímavá je také diskuze pod videem. Strhla se tam hádka o tom, jak moc je rozvinutý emocionální život nenarozených dětí.

Faktem je, že 14 týdnů staré embryo z tohoto videa ukázalo tolik energie a radosti ze života, že by mu ho mohl závidět nejeden dospělák.

Související články

Další články