Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Nejmladší matka na světě: Tahle dívenka rodila v 5 letech! Otce nikdy nenašli

Zdroj: Twitter
+ Další 4 fotografie
Příšerný případ
Když porodila syna Gerarda, bylo jí teprve pět let, sedm měsíců a jednadvacet dní. Lina Medina drží smutný rekord, je totiž nejmladší matkou na světě. Kdo byl otcem, se nikdy nezjistilo. Dívenku z Peru pravděpodobně znásilnil nějaký příbuzný...

Přesně 80 let uplyne od okamžiku, kdy teprve pětiletá dívka přivedla na svět zdravého chlapečka. Lina Medina z Peru otěhotněla jako čtyřletá, rodila v pěti. Nikdy se nezjistilo, kdo byl otcem. Pravděpodobně ji ale znásilnil někdo z příbuzných.

Její syn Gerard se narodil 14. května 1939. Dlouhá léta netušil, že je Lina jeho matkou. Celou dobu si myslel, že má starší sestru. Šílenou pravdu mu prozradili až v dospělosti.

Lina rodila císařským řezem a vaječníky měla jako dospělá žena. Policie kvůli těhotenství vyšetřovala jejího otce, pro nedostatek důkazů si ale zničení života malé dívenky nikdo nakonec neodpykal.

Gerardo zemřel v roce 1979 na onemocnění kostní dřeně. Jeho matka ale stále žije, dnes je jí 86 let a žije v chudinské čtvrti v Limě. Před světem se však uzavřela a odmítá dávat jakékoliv rozhovory.

Související články

Další články