Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Nejmladší hvězda Tváře rozdělila diváky: Jedni ji nenávidí, jiní už pokládají za vítězku

Zdroj: Facebook
+ Dalších 6 fotografií
Tvář
Kateřina Marie Fialová (22) je v letošní řadě show Tvoje tvář má známý hlas ze všech nejmladší. A zároveň se stala pro diváky otloukánkem, do kterého si pokaždé kopne skoro každý. V minulosti už to schytala za svoji Jennifer Lopez (50), tentokrát prý pokazila Avril Lavigne (35).

Kateřina (22) je česká divadelní herečka a stepařka, která absolvovala obor Muzikálové herectví na Divadelní fakultě JAMU. Dosud o ní nebylo příliš slyšet, mluvit se o ní začalo až díky show Tvoje tvář má známý hlas

Jenomže se stalo něco, co si asi žádná známá osobnost nepřeje. Kateřinu diváci buď zbožňují, anebo nenávidí, nic mezi tím. Schytala to za svoje vystoupení v převleku za Jennifer Lopez (50), kritika se na ni hrnula i po sobotní Avril Lavigne (35).

"Jak poje-at legendární Avril, nic proti tobě, holka," navezl Robert se do Kateřiny na Facebooku. "Strašný, už to asi nikdy nedostanu z hlavy," přitakala Míša.

Jsou ale i tací, podle kteřích je Fialová jasnou adeptkou na vítězku letošní řady Tváře. "Za mě to vyhrála už teď," napsal Petr.

A na jaké straně barikády jste vy?

Související články

Další články