Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Nejmladší dcera Karla Gotta slaví sladkých patnáct. Mistr litoval, ze Nelly Sofii neuvidí vyrůstat

Mladší Nelly Sofie (vpravo) se spíše podobá na maminku Ivanu.
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz
+ Dalších 9 fotografií
NAROZENINY

Nelly Sofie Gottová, nejmladší dcera Karla Gotta, dnes slaví 15. narozeniny. A je možné, že se jednou vydá ve stopách svého táty. Zahrála si ve filmech i v muzikálu, a jak napsal deník Šíp, ke Gottovým narozeninám nazpívala i Píseň pro Karla. Její otec na ni byl vždy pyšný.

Nelly Sofie Gottová je nejmladší dcera legendárního Karla Gotta. Svého otce si užila do svých jedenácti let, pak se s ním ale musela navždy rozloučit. Těžkou ztrátu překonávala společně s maminkou Ivanou Gottovou a starší sestrou Charlotte Ellou.

Nelly Sofie Gottová ve fimech

Rodina se na nějaký čas stáhla do ústraní. Do veřejného dění se maminka i dívky vrátily, když dorazily na premiéru dokumentárního snímku Karel, který nabídl pohled do Gottova soukromí a duše.

Nelly Sofie má velký taneční talent a už od svých dětských let se pohybuje na divadelních prknech. V šesti letech si zahrála v muzikálu Marie Antoinetta, společně s otcem a svou sestrou si zahrála i v pohádkách Když draka bolí hlava nebo Anděl páně 2.

Nelly Sofie Gottová nazpívala Píseň pro Karla

Svému milovanému otci několikrát zatančila na jeho koncertech, on byl vždy na Nelly Sofii náležitě pyšný. Karel Gott často litoval, že svým nejmladším dcerám nebude nablízku tak dlouho, jak si přál. „Neměl jsem tak dlouho čekat. Přál bych si je obě vidět vyrůstat, přivést je k oltáři,“ citoval jeho slova web Prima ŽENY.

Gott nazpíval svůj poslední duet s dcerou Charlotte. Píseň Srdce nehasnou se stala obrovským hitem i nezapomenutelnou vzpomínkou na Mistra. Svého tátu ovšem potěšila zpěvem i Nelly Sofie. Jak napsal deník Šíp, ke Gottovým narozeninám nazpívala Píseň pro Karla.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy