Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nejmladší český „jůtůber“ vás rozseká: „Jste k ničemu, nic neumíte!“

Ještě mu ani pořádně nevypadaly mléčné zuby a už mudruje na internetu. Dneska se díky notebooku a kameře může stát "jůtůberem" skoro každý. A tak to zkusil i školák Míša, který si ale říká drsně Misha. Co ve svém videu vyplodil?

Misha vážně baví! Těžko říct, jestli už ve svém věku zvládl parodii na ostatní „jůtůbery“ a jiné bezmozky, kteří si na vysílání o svém zoufalém životě chtějí postavit kariéru a živobytí, nebo to myslí vážně.

Každopádně už má i svého kameramana, který mu výplody natáčí. „Hi ha ho ha hi,“ oznámí do objektivu poté, co drsně vypije na ex svého jupíka. „Vy nevíte, jaký je to mít samý jedničky, protože jste je nikdy neměli,“ říká Míša za zvuků dramatické hudby.

„Jste k ničemu, jste jenom hejtři, kteří nic neumí. Nic jste nedokázali. Kdo je největší king? Kdo má samý jedničky?“ pokračuje Misha, kterého určitě každou chvíli maminka odvolá na oběd.

Jeho video rozčiluje děti a puberťáky, kteří ho berou vážně, ale dospěláky fakt baví! Míša, vlastně pardon, Misha je fakt king!

Související články

Další články