Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Nejmenší miminko na světě vážilo jako tabulka čokolády: Malá Manushi si vybojovala šanci na život! FOTO

Doktoři jsou opravdu machři.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Malá Manushi z Indie se narodila předčasně s váhou 400 gramů a tým lékařů se o záchranu jejího života pokoušel dlouhých šest měsíců. Roztomilá holčička nyní dosáhla standardní váhy a je z nejhoršího venku.

Příběh Manushi dojímá svět. Holčička byla označena za nejmenší dítě na světě, kterému se podařilo vybojovat si šanci na život. Malá bojovnice se narodila v Indii, kde není zrovna nejlepší lékařská péče a takhle malinkaté děti většinou umírají pár hodin po narození.

Přesto se doktorům povedl zázrak. Manushi po narození ani nedýchala a byla velká sotva jako dlaň dospělého člověka. Narodila se o dvanáct týdnů dříve a vážila neuvěřitelných čtyři sta gramů.

V současné době již má adekvátní váhu a míry na to, aby mohla opustit všechny ty hadičky a nemocniční prostředí. Rodiče Seeta (48) a Giriraj (50) mají ze své holčičky obrovskou radost a jsou šťastni, že si ji mohou konečně odnést domů. „Ona zkrátka bojovala a bojovala a nakonec to dokázala,“ řekli podle listu Daily Mail.

Související články

Další články