Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Nejmenší kráva na světě: Za trpaslíčkem míří davy, chtějí selfíčko

Zdroj: Profimedia
Extra bizár

Viděli jste už někdy trpasličí krávu? Tahle může být vůbec nejmenší na světě! Kravička Rani z Bangladéše měří pouhých 51 centimetrů a má už tisíce fanoušků, kteří za ní míří, jenom aby si udělali alespoň jedno selfíčko.

Do vesnice v Bangladéši míří davy

Na jednu farmu v Bangladéši nemíří podestlat kravám pouze zaměstnanci. Farmička ve vesnici Charigram totiž musí čelit náporu tisíců fanoušků jedné ze svých obyvatelek. Nadšení turisté míří do Charigramu plni očekávání a ověnčeni fotoaparáty. Touží po alespoň jednom snímku s místní celebritou, krávou Rani.

Kráva Rani je maličká

Skoro dvouroční kravička totiž dorostla do pouhých 51 centimetrů a váží asi jen 28 kilo. Vyfotit se s Rani vydalo už přes 150 tisíc lidí a zájem roste. Dle britského deníku BBC jde dost možná o vůbec nejmenší krávu na zeměkouli. Její manažer už zažádal o umístění Rani do Guinnessovy knihy rekordů, což se dost možná podaří a kráva tak bude ještě populárnější.

Majitelé farmy už ale začínají být z návalu lidí unavení, takový zájem o svoji stračenu nečekali. Davy za nimi míří koronavirovým opatřením navzdory. Všichni chtějí alespoň jedno selfíčko s krávou trpasíčkem. Ta toho prý sice moc nesní, radost svým majitelům ale dělá roztomilým vzhledem přežvýkavého miminka.

Související články

Další články