Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Nejmenší kráva na světě: Za trpaslíčkem míří davy, chtějí selfíčko

Rani je nejmenší krávou na světě, do Bangladéše míří davy
Zdroj: Profimedia
Extra bizár

Viděli jste už někdy trpasličí krávu? Tahle může být vůbec nejmenší na světě! Kravička Rani z Bangladéše měří pouhých 51 centimetrů a má už tisíce fanoušků, kteří za ní míří, jenom aby si udělali alespoň jedno selfíčko.

Do vesnice v Bangladéši míří davy

Na jednu farmu v Bangladéši nemíří podestlat kravám pouze zaměstnanci. Farmička ve vesnici Charigram totiž musí čelit náporu tisíců fanoušků jedné ze svých obyvatelek. Nadšení turisté míří do Charigramu plni očekávání a ověnčeni fotoaparáty. Touží po alespoň jednom snímku s místní celebritou, krávou Rani.

Kráva Rani je maličká

Skoro dvouroční kravička totiž dorostla do pouhých 51 centimetrů a váží asi jen 28 kilo. Vyfotit se s Rani vydalo už přes 150 tisíc lidí a zájem roste. Dle britského deníku BBC jde dost možná o vůbec nejmenší krávu na zeměkouli. Její manažer už zažádal o umístění Rani do Guinnessovy knihy rekordů, což se dost možná podaří a kráva tak bude ještě populárnější.

Majitelé farmy už ale začínají být z návalu lidí unavení, takový zájem o svoji stračenu nečekali. Davy za nimi míří koronavirovým opatřením navzdory. Všichni chtějí alespoň jedno selfíčko s krávou trpasíčkem. Ta toho prý sice moc nesní, radost svým majitelům ale dělá roztomilým vzhledem přežvýkavého miminka.

Bartošová brala úspěchy jako samozřejmost, svou slávu ale neustála, tvrdí její první manažer. Showbyznys ji semlel

Související články

Další články

Nejnovější kauzy