Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Nejmenší demonstrace vůbec: Týden před Vánocemi nemají lidé na Babiše čas

Nejmenší demonstrace vůbec: Týden před Vánocemi nemají lidé na Babiše čas
Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 11 fotografií
demonstrace
Hnutí Milion chvilek pro demokracii svolalo na úterý osmnáctou hodinu večer další demonstraci proti premiérovi Andreji Babišovi (65). Podle nejnovějších informací se jedná o jednu z nejslabších demonstrací proti premiérovi. Někteří se shodují na tom, že to může být kvůli blížícím se Vánocům. Lidé zkrátka nyní zajímají zcela jiné věci než protesty proti premiérovi.

"Hodně místa zabírají stánky. Občas tady někdo zabubnuje, zapíská na píšťalku, zamává vlajkou nebo transparentem," hodnotí situaci lidé, kteří jsou přímo na Václavském náměstí. "Přijel jsem z Moravy. Věřím, že Babiš odstoupí. Když ne, budeme pokračovat," řekl eXtra.cz jeden z demonstrujících.

Pondělní demonstrace proti premiérovi Andreji Babišovi (65) patřila jednoznačně mezi nejslabší. Někteří se shodují na tom, že to bude jednak tím, že nyní bylo několik demonstrací za sebou a také tím, že se rychle blíží Vánoce a lidé mají myšlenky úplně někde jinde.

Václavské náměstí se během dnešních protestů zaplnilo stěží do půlky a velkou výplň dělaly stánky se svařeným vínem. Krátce před sedmou hodinou večerní vyrazil průvod demonstrujících a policie bude v určitých lokalitách zastavovat dopravu.

"Pro nás je to nové prostředí. Věříme, že dojde k odstoupení Andreje Babiše. Lidé jsou dlouhodobě nespokojeni," řekl eXtra.cz jeden z organizátorů Robin Suchánek.

Související články

Další články