Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Nejméně oblíbený pár Love Islandu: Claude a Rachel to schytávají, lidé je nemohou vystát

Love Island: Claude a Rachel pod palbou kritiky, diváci je nemohou vystát
Zdroj: Se souhlasem Televize Nova
+ Dalších 7 fotografií
LOVE ISLAND

Přestože ve vile se jim fandí, diváci je mají za nejvíce falešnou dvojici. V Love Islandu se před nedávnem znovu párovalo a tentokrát se splnilo přání Rachel a Claudovi, kteří byli velmi nedočkaví a spali spolu v posteli dříve, než by se mělo. Fanouškům se tento pár však nezamlouvá, a to hlavně Rachel, na kterou padaly na sociálních sítích spíše negativní ohlasy již od jejího představení v reality show. 

Již jsme mohli vidět jedenáctý díl reality show Love Island Česko & Slovensko, kde byly páry hodnoceny od nejoblíbenějšího po nejméně oblíbený. Ve vile se po hlasování o první místo ucházeli Majka s Chrisem a Rachel s Claudem. Diváci to však vidí zcela opačně. Rachel s Claudem u nich prohrávají na celé čáře.

Na oblíbenosti pár nic nezískal ani po prvním intimním kontaktu, ke kterému mělo dojít v koupelně, jak jsme již psali. Podle diváků netvořili pár déle než jeden den, a už spolu museli skočit do postele, v tomto případě tedy spíš do sprchy. Někteří si myslí, že je jejich vztah povrchní, a na Rachelinu hlavu začala padat kritika, neboť při svém představování tvrdila, že dlouho dělá spíše nedostupnou dámu. Tímhle to divákům vyvrátila.

Už její samotný příchod do vily vzbudil vlnu kontroverzí. U mnohých se dostala do povědomí již z kauzy, při níž měla být znásilněna svým bývalým partnerem jen pár měsíců před začátkem show, což sdílela na sociálních sítích. Diváci nemohli pochopit, co tam dívka s takovým traumatem dělá, a Rachel se stala terčem velké kritiky.Negativní reakce

Na sociálních sítích reality show se pod videem s novým párem strhla lavina negativních komentářů. "Nevěřím, že jim to vydrží. Takové šašky si v show držet budou zuby nehty. A člověk, co má potenciál, bude vyhozen," napsal naštvaný divák. "Je mi z nich zle, je to jen povrchní záležitost," pokračoval další. Ani Rachel se vyjádření nevyhnulo. "Ta musí být super oblíbená v kolektivu. Asi jí ještě nikdo neřekl, že si může s někým pokecat, a ne ho jen ojet," reagovala divačka na první pohlavní styk ve vile mezi Rachel a Claudem. "Uvidíme, na jak dlouho budou spolu, ta ho hned vymění," shodli se fanoušci.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy