Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nejlepší výmluva pro nenapsání domácího úkolu? My bychom holčičce rozhodně odpustili!

Dokázali byste odolat?
Zdroj: twitter.com, imgur.com
Omluvenka malé Maddie se rychle stala hitem internetu. I ten nejzkušenější učitel na světě by totiž musel přiznat, že se ještě nikdy s ničím podobným nesetkal.

Žáci, kteří si vymýšlí výmluvy, proč nemohli splnit domácí úkol, dokážou své kantory nanejvýš královsky pobavit. Ať už totiž tvrdí, že jim úkol sežral pes, že museli na zabijačku, nebo trpěli jednou z neustále se rozpínajícího seznamu nemocí (od chřipky až po frontotemporální zygomatickou kraniotomii), lidé za katedrou jim prostě nic neuvěří.

Jen zapátrejte v paměti. Povedlo se to snad někdy vám?

Následující případ se ale naprosto vymyká. Malá Maddie totiž přinesla do školy omluvenku, která nemá na světě obdoby, a navíc skutečně zafungovala! Jak je to možné?

Přečtěte si její český překlad:

„Prosím, dejte Maddie ještě jeden den na to, aby mohla dokončit svůj domácí úkol. Dozvěděli jsme se velkou rodinnou novinu a už jsme se k tomu nestihli dostat. :-) Její dědeček totiž vyhrál Nobelovu cenu za chemii!“

Možná se vám to zdá nemožné, ale je to pravda. Děda Maddie je totiž Tomas Lindahl, který společně s kolegy obdržel cenu za jejich práci na opravě genů!

Jste učitel(ka)? Jaké nejhorší výmluvy jste si museli vyslechnout? Dejte nám vědět na redakce@extra.cz!

Související články

Další články