Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Nejlepší táta na světě: Postavil synovi hvězdnou loď ze Star Wars

Zdroj: Facebook
+ Dalších 5 fotografií
Splnit sen svému synovi se rozhodl šikovný tatínek. Jelikož jeho klučina zbožňuje Star Wars, popadl pilu a vrtačku a pustil se do díla. Postavil mu parádní postel ve tvaru hvězdné lodi a celý pokojíček mu vybavil ve stylu populární vesmírné ságy. To musíte vidět!

Bylo, nebylo… Tahle pohádka se neodehrává za sedmero horami, ale v dalekém vesmíru. Star Wars mají fanoušky po celém světě a výjimku netvoří ani pětiletý syn Dericka Winsetta (30) Maverick z americké Oklahomy. Ten neváhal a rozhodl se, že svému synovi vybaví pokojíček ve stylu slavné vesmírné ságy.

A tak se pustil do díla. Popadl nářadí a postavil úžasnou postel ve tvaru hvězdné lodě Millennium Falcon, která patří Hanu Solovi. Ve stylu Star Wars jsou i další prvky pokojíčku, třeba skříň nebo tapety. Zkrátka naprostá bomba!

Zručný táta se okamžitě stal hrdinou internetu a fotky přestavěného pokojíčku trhají rekordy na sociálních sítích. Mrkněte se na tu nádheru v galerii!

Související články

Další články