Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Nejlepší táta na světě? Přečtěte si jeho reakci na to, že syn půjde na Halloween za Elsu z Ledového království!

Caiden je skvělá princezna.
Zdroj: facebook.com
+ Další fotografie
Pro vlastní děti udělají lidé absolutně cokoliv. To vám řekne každý rodič. Jenže jen velmi výjimečně se na veřejnost dostane příběh, který tahle slova potvrzuje tak jako výběr halloweenského kostýmu synem Paula Hensona.

Ten se rozhodl, že na Halloween půjde za Elsu z Ledového království, a navíc vybral kostým i pro tátu. Otec mu má při koledování asistovat v roli Elsiny sestry Anny.

Syna převlečeného za princeznu by asi většina tatínků přežila, ale aby šli sami ven v ženských šatech? No odpovězte si sami, jestli byste to vy či vaši partneři zvládli.

Paul se ale nijak nevymlouvá. Jednou se s manželkou rozhodli, že nechají Caidena dělat vlastní rozhodnutí, a on to hodlá dodržovat.

„Nechte si své maskulinní kecy a striptérské oblečky pro malé holčičky. Halloween má být o dětech a hře na jejich oblíbené postavy. A stalo se, že tenhle týden je ta jeho prostě princezna,“ napsal na svůj facebookový profil Paul Henson a jeho text společně s fotografií syna v kostýmu Elsy se začal nezadržitelnou rychlostí šířit sociálními sítěmi.

No, posuďte sami. Viděli jste někdy hezčí princeznu?

Související články

Další články