Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Nejlepší světoví freeskieři přiletí do Čech a utkají se na megarampě! Díky eXtra můžete být u toho!

Excelent Soldiers, přehlídka nejlepších světových freeskierů, se nezadržitelně blíží! eXtra.cz jako mediální partner vám bude bohatě servírovat žhavé novinky a hlavně reportáže jezdců!

V Deštném v Orlických horách se schyluje k velké bitvě! Pevnost ohromujících rozměrů bude svědkem nelítostných soubojů muže proti muži! Již popáté! Ubrání Češi své pohraničí statečným náletům jezdců z celého světa? Loňský ročník obsadili na prvních třech pozicích čeští jezdci v čele s Josefem Kalenským. Obhájí titul i letos?

V dost nabitém programu se budete moc těšit na nejlepší světové freeskiery zároveň na největším skoku ve střední Evropě, večerní týmový závod, ale taky na večerní zábavičku v podobě koncertů a party!

Excelent Soldiers je jedinou možností, jak vidět ty nejlepší borce z celého světa a zároveň s nimi i zapařit. Rozhodně si vyblokujte políčka v kalendáři od 5. do 7. března, kdy budou probíhat battly na třpytivém sněhu. V pátek byste ale rozhodně neměli chybět na netradičním večerním slavnostním zahájení, po kterém následuje Red Bull Silent Disco. Žádné reprobedny, pouze sluchátka, která obdržíte u vchodu do tradičně klubově pojatého party stanu.

A party sobotní? V hlavní roli se ocitne ohromný party stan a ještě větší after party, kde budete mít možnost se se všemi jezdci potkat na baru. Anebo to pořádně rozjet za zvuku desek předních DJ's, kteří letos zůstávají v utajení.

Související články

Další články