Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nejlepší seriálová dvojka Lorelai a Rory jsou zpět! Jak se změnily po 16 letech?

Zas tak velká změna to není!
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 13 fotografií
Gilmorova děvčata, herečky Lauren Graham a Alexis Bledel, představily nové díly seriálu "Gilmore girls: A Year in the Life" v Berlíně. Koukněte se, jak se změnily tyhle dvě populární herečky za 16 let! Jsou to pořád pěkné kočky, co myslíte?

Je to přesně neuvěřitelných šestnáct let, kdy se na televizních obrazovkách objevila první série oblíbeného seriálu Gilmorova děvčata. Seriál se natáčel až do roku 2007 a získal si tisíce diváků po celém světě.

Prostořeká máma Lorelai má v současné době před padesátkou, ale nutno podotknout, že vypadá opravdu skvěle. Možná, že když se divák z blízka podívá na její tvář, jsou patrné vrásky a místy náznak plastického chirurga.

Ovšem americká herečka Lauren Graham je jedna z těch, které umí stárnout, a do žádných přehnaných zákroků se rozhodně nehrne. A to je moc dobře.

Seriálová dcera Rory už dávno není to malé pískle, ale vyrostla v opravdovou dámu. Herečka Alexis Bledel nedávno oslavila své pětatřicáté narozeniny, a i když vypadá díky své postavě stále jako holčička, tak už je dávno mámou.

Všichni fanoušci tohohle oblíbeného seriálu se už nemohou dočkat, až uvidí po tak dlouhé době své dvě oblíbenkyně na televizních obrazovkách.

Související články

Další články