Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Nejlepší reklamy na světě? V obří anketě YouTube zvítězilo těchto pět videí! Znáte je všechny?

Kdo zvítězil v souboji reklam?
Světoznámý server YouTube slaví deset let existence. Právě kvůli kulatému výročí nechal uživatele vybrat tu nejlepší reklamu poslední dekády. A je třeba uznat, že mezi první pětkou jsou jen samé skvosty.

5. místo – Dove

„Jste krásnější, než si myslíte.“ Tento slogan provází reklamu, ve které umělec nakreslí vždy dva portréty člověka. Jeden, kdy dotyčný popisuje sám sebe, a druhý, kdy je popisován jinou osobou. Výsledky jsou opravdu strhující a reklama na YouTube nasbírala již 65 965 385 zh­lédnutí.

4. místo – Volvo

Jean-Claude Van Damme a jeho neuvěřitelný rozštěp udivoval i český internet. Pamatujete?

3. místo – #JakoHolka

Jestli vám tohle nevykouzlí úsměv na tváři, tak už asi nic. Dospělí muži i ženy mají ve falešné reklamě házet a běhat jako holky. Berou to tak, že se mají v podstatě ztrapnit. Jenže pak je dán ten samý úkol skutečným holkám. A výsledek je neuvěřitelný…

2. místo – Volkswagen

Darth Vader ovládá nový passat. Jen silou vůle! Nebo ne? Podívejte se sami.

1. místo – Turkish Airlines

Souboj selfie v podání dvou žijících legend sportu. Kdo zvítězí v souboji Leo Messi vs. Kobe Bryant? Vzhledem k 141 561 471 z­hlédnutí to vypadá na Turkish Airlines.

Která z pěti reklam se líbí nejvíce vám?

Mohlo by vás zajímat

Další články