Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Nejlepší reklama letošních Vánoc: Neuvěříte, kde Spice Girls nakupují dárky

Spice Girls v reklamě na Tesco.
Zdroj: reprofoto: Youtube
Vánoce jsou už téměř tady a všichni z toho šílí. Přitom by to měly být svátky klidu a lásky. Jenomže lidé z nich udělali materialistický svátek a všichni se předhání v tom, kdo komu koupí dražší a luxusnější dárky. Proto se členky oblíbené skupiny z 90. let rozhodly, že udělají reklamu na obyčejný obchodní řetězec, ve kterém si podle nich všichni přijdou na své. Uhodnete, kde Spice Girls nakupují vánoční dárky?

Něco podobného už udělala topmodelka a kráska Heidi Klum, když propůjčila svůj obličej a navrhla spodní prádlo pro řetězec Lidl. U lidí to vyvolalo celkem poprask, protože si nikdo nedokázal představit, že někdo jako Heidi bude spolupracovat s Lidlem.

Potravinovými řetězci, kterých je na každém kroku spousta, lidé většinou hodně opovrhují. Nakoupit potraviny, to ano, ale nějaké oblečení? To je pro sociálně slabší a pro důchodce.

Tenhle mýtus se snažila vyvrátit samotná modelka, která na tento druh obchodu vrhla úplně jiné světlo. A v jejích šlépějích se rozhodly jít i kdysi slavné členky skupiny Spice Girls.

Victoria Beckham, Melanie Brown, Emma Bunton, Melanie Chisholm a Geri Halliwell se rozhodly, že své známé ksichtíky propůjčí obchodu Tesco. Společně udělaly rozkošnou vánoční reklamu na to, jak v Tescu koupíte úplně všechno – od oblečení až po dekorace.

Sami se na tuhle reklamu podívejte a uznejte, že se nejedná o žádný vánoční kýč.

Související články

Další články