Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Nejlepší nevlastní otec pod sluncem: Postiženému chlapci předělává vozík na zábavné modely

Zdroj: Twitter

Stačilo by málo a tenhle kluk by měl dost smutný život. Šestiletý chlapec má obrnu, je nemocný epilepsií, nemluví, nemůže se ani pohnout, ale podle své matky vnímá svět kolem sebe víc než dost a jsou na něm poznat všechny emoce

Jenže když se narodil a jeho otec zjistil, že bude mít postiženého syna, s matkou dítěte se rozešel a jeho chtěl nechat zavřít do ústavu. Matka ale naštěstí dostala dítě do své výhradní péče a navíc si našla nového partnera, kterého jí poslalo samo nebe.

Muž z Colorada, který neprozradil svoje jméno a ani jméno svého nevlastního syna, vystupuje na sociální síti Reddit pod přezdívkou Viper a všechny uchvátil tím, jak se o nevlastního syna stará.

"Sice nemluví, ale je schopen komunikovat," píše k fotkám tajemný dobrák. "Poznáme na něm, jak se cítí, jsem proto rád, že ho má moje žena v péči a nemusel jít do ústavu. Vždycky mu na Halloween vyrobím podobnou věc místo invalidního vozíku a vidím na něm, jak je šťastný. Trvá mi to sice až třicet hodin, ale stojí to za to, když pak se ženou vidíme jeho úsměv."

Kdyby bylo takových nevlastních otců víc, svět by byl hned veselejší.

Související články

Další články