Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Nejlepší narozeninový týden Vojty Drahokoupila: Vyhrál první kolo Tváře a boduje s klipem!

Zpěvák Vojta Drahokoupil má za sebou víkend snů. V pátek večer oslavil 23. narozeniny, kdy mu přála v první řadě jeho krásná přítelkyně, Česká Miss Earth Kristýna Kubíčková, vyhrál první kolo soutěže Tvoje tvář má známý hlas, a navíc vyšel jeho nový klip Zeď kolem nás, který natočil s youtuberkou Mínou. Klip se okamžitě vyšvihl na přední příčky hitparád.

Všechno to přitom začalo velkým překvapením! „Měl jsem v plánu oslavit narozeniny komorně s Kristýnkou. Jeli jsme proto k mému producentovi Honzovi Gajdošovi pro dort, že si uděláme hezký narozeninový večer, a místo toho tam na mě čekalo překvapení!

Všichni lidi, které mám rád, můj táta, přijel i Koťák z Óčka a můj kolega z Tváře Patrik Děrgel, kluci z kapely…

„No, bylo to hustý, rozdýchaval jsem to dlouho, ale byly to krásné narozeniny. V kombinaci s mým prvním vystoupením ve Tváři a neskutečným úspěchem klipu. Jsem za to moc rád,“ raduje se Vojta.

Jeho klip s Dominikou Elischerovou alias Mínou se totiž během čtyřiadvaceti hodin od zveřejnění dostal do rubriky top 5 mezi trendy na YouTube měl přes sto třicet tisíc zhlédnutí.

Související články

Další články