Naši jezdci, tedy kluci z České republiky, patří mezi světovou špičku v motokrosovém světě! Hop, hop, hop, kdo neskáče, není Čech, kdysi skandovalo celé Staroměstské náměstí, když nám hokejisti přivezli zlato z Nagana v roce 1998. Teď můžeme ale skandovat znovu, neboť nejenže jsme národ nejlepších hokejových es, ale také země s nejlepšími motoborci. Právě ti budou již příští sobotu 29. listopadu skákat neuvěřitelné tríčky a freestyle v Praze, kde se O2 Arena přemění v obrovské koloseum.

Zvuk nadupaných pil vyladěných crossek, vůně spáleného benzinu, pořádný adrenalin a situace, při nichž jsou infarktové stavy slabým odvarem! Mezi gladiátory reprezentující českou trikoloru patří Libor Podmol, vítěz X-Games. S ním dorazí jeho mladší bratr Filip, který úspěšně kráčí v jeho stopách. Nebude chybět ani Martin Koreň nebo Petr Pilát či benjamínek Matěj Česák.

Vedle motorek se však také představí exhibice na sněžném skútru v podání Colten Moore a Daniel Bodin. Pražská metropole bude také poctěna temperamentní španělskou náturou bláznivého dua Antonio Navas – Marc Piñol, kteří po celém světě předvádějí tandem flip!

Čím více crazy, tím větší adrenalin! O naprostou šílenost se postará Marek Rejman, který se pokusí v naprosto obyčejném, nijak neupraveném sériovém autě přeskočit 12metrovou vzdálenost. Sebevražda? Možná, ale to gladiátorské hry byly, jsou a budou.

Nechcete na FMX Gladiator Games chybět? Chcete vidět pořádný bordel? Zažít atmosféru napětí a euforie na vlastní kůži? Soutěžte s námi o 4 lístky na tuto akci! Zodpovězte správně otázku: Jak je vysoká rampa, na kterou Marek najíždí při skoku přes letadlo? Správnou odpověď zašlete se svými údaji, adresou a telefonním kontaktem na soutez@extra.cz.