Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Nejlepší kuchařka Česka prošla proměnou jako vrata: Kamu boří mýty o hubnutí

Velká proměna, že?
+ Dalších 8 fotografií
Nejslavnější a nejzábavnější kuchařka Česka Kamila Rundusová (28) alias Kamu boří mýty o hubnutí. O tom, že má velké zkušenosti, není pochyb. Vařila snad na všech kontinentech světa a vydala úspěšnou kuchařku. Sama zvládla zhubnout neuvěřitelných 33 kilo a téměř před deseti lety byste ji pravděpodobně ani nepoznali.

Kamila Rundusová je všestranně nadaná. Kromě toho, že perfektně vaří, ráda cestuje, fotí a motivuje ostatní lidi. „Jako malá jsem závodně tančila, lyžovala a milovala to. V 16 jsem s tím sekla, začala kouřit trávu, jíst junk food a pařit klidně tři dny v kuse. Najednou jsem měla 92 kg. Měla jsem před maturou a spadla do poruch potravy ve všech směrech. Chtěla jsem zhubnout a střídavé přejídání, zvracení a hladovění nebylo ideální cestou. Ničila jsem se a nenáviděla. Odráželo se to na mojí psychice a já nebyla tahle pozitivní šťastná holka plná života. Byla jsem jiný člověk,“ popisuje svůj příběh.

„Uzdravila jsem se před šesti roky, kdy jsem si řekla, že se nehodlám zabít. Nejdřív jsem šla na psychiatrii, pak k dietoložce. Začala jsem makat, vyřadila sladký, smažený, ale hlavně hnusy plný éček a začala stavět na zelenině, masu a rybách. Dnes miluju žít zdravě a vymýšlet nový recepty, který mě nakopnou. Stojím si za tím, že pokud se hýbu, jakože sport a jídlo miluju,“ neskrývá své nadšení ze změny životního stylu.

Kamu, jak ji všichni znají na sociálních sítích, má přes sto tisíc sledujících a lidi baví nejenom svým kuchařským umem, ale také smyslem pro humor. Vydala svoji prvotinu Nejbarevnější kuchařka, ve které lidem představuje exotický svět zahraniční gastronomie.

Tahle pohledná kuchařka vařila snad na všech kontinentech. Navštívila Nový Zéland, Austrálii, Vietnam, Anglii. V současné době chystá pokračování kuchařky, která bude čistě zaměřená na Mexiko.

Na její perfektní proměnu se můžete podívat v galerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články